Жінки не можуть вигравати у Формулі-1

Колишній британський гонщик Стірлінг Мосс вважає, що жінкам не вистачає психологічної стійкості, щоб вигравати гонки Формули-1, хоча, на його думку, вони володіють необхідною фізичною силою, щоб керувати болідом.

"В автоспорті є кілька дуже сильних і надійних леді, але я не впевнений, що жінки можуть боротися колесо в колесо. У практичній ситуації їм важко впоратися з психологічним стресом. Сучасному гонщику Формули-1 необхідна жахлива концентрація «».

Коментар Стірлінга Мосса розлютив резервного пілота команди Williams Сьюзі Вольфф. "Я абсолютно не згодна з сером Стірлінгом. Коли я чую подібне, я буквально з'їжуюся. Я дуже поважаю Мосса і його досягнення, але ми живемо зовсім в іншому поколінні. Для Стірлінга здається неймовірним, що жінка сяде за кермо боліда, і це справедливо. У його час коли пілот сідав у кокпіт, він ставив на карту своє життя. Але сучасна Формула-1 набагато більш технологічно просунута. Зараз набагато безпечніше «».

Останньою жінкою, що ганяється у Формулі-1, була італійка Лелла Ломбарді. Вона стала єдиною пілотесою в історії, яка зуміла заробити очки в залік чемпіонату. Сталася це на гран-прі Іспанії 1975 року, коли у зв'язку з численними аваріями і сходами гонка була зупинена заздалегідь, і Лелла, яка фінішувала на шостому і останньому місці, заробила пів-очка.